Türi linnalaager 19-21. juuni
05/29/2023
Korvpalliklubi Seitse korraldab 19-21. juunil Türi linnalaagri, kus võivad osaleda kõik 5-15 aastased tüdrukud ja poisid. See on trennilastele hea võimalus mõni sõber laagrisse kaasa kutsuda. Laagri viivad läbi KK7 treenerid.
Linnalaager tähendab, et ööbimine on osalejatel oma kodus, samuti hommikusöök ja õhtusöök. Kahe treeningkorra vahele mahub ühine lõunasöök ja laagri viimasel päeval külastatakse Türi Elamusparki. Iga laagris osaleja saab nimelise särgi. Registreerimisel lisada lapse pikkus või särgi suurus!
Esimese laagripäeva hommikul koguneme kell 10:00 Türi Konesko spordihoone juures (ja nii igal laagri päeval). Räägime laagri reeglitest, tutvustame treenereid, teeme ühistegevusi ja õpime üksteist tundma. Nooremate laste rühmadel on põhirõhk lõbusatel liikumismängudel ja tutvume ka korvpalli põhioskustega, vanemate laste korvpallitreeningud on nö. tõsisemad. Õhtused treeningud on kõigil rühmadel mitmekülgsed.
Treeningud on Türi spordirajatistel, peamiselt spordihoone läheduses ning järve ääres liival ja murul.
Vihmase ilma korral palume sisejalanõud kaasa võtta. Paduvihma korral oleme sees, sooja ilma ja väikese vihmaga ikka õues.
NB! Kindlasti kaasa ka peakate ja veepudel, et suvepäike liiga ei teeks.
Orienteeruvad treeningrühmad:
Nooremad Lapsed (poisid ja tüdrukud 2015-2018) – treener Viljar
Nooremad Poisid (2012-2014) – treener Uku /Gaspar
Vanemad Poisid (2008-2011) – treener Uku/Gaspar
Vanemad Tüdrukud (2008-2014) – treener Jana
Laagripäev lõppeb spordihoone juures. Sel aastal peale laagripäeva ühist ujumist ei toimu ja soovijatel toimub see omal vastutusel.
Laagri viimane päev lõppeb Türi Elamuspargi juures. Kellele järele ei tulda, nendega liigume Türi Konesko spordihoone juurde.
—–
REGISTREERIMINE: Tähtaeg 12. juuni e-maili aadressil info@kk7.ee. Palun lisada lapse särgi suurus/pikkus ja klubisse mitte kuulujatel sünnipäev/kuu/aasta.
OSALUSTASU MAKSMINE:
Summa: 50 eurot
Saaja: Korvpalliklubi Seitse MTÜ
Konto nr: EE812200001120275015 Swedbank
Selgitus: LAPSE NIMI, Türi linnalaager 2023
Laager on lõbus ja meeldejääv sündmus!