Paide Viking Window korvpallimeeskonnal on seoses peatse korvpallihooaja algusega 3 suurt uudist!
08/23/2023
❗️UUDIS NR. 1: Meeskond jätkab mängimisega Saku I liigas. Kui eelmise hooaja lõppedes oli veel ebaselge, kas meeskond saab Saku I liigas jätkata, siis nüüd on kõik selge. Paide Viking Window korvpallimeeskond jätkab lahingutega Eesti amatöörkorvpalli kõige kõrgemas tipus ehk Saku I liigas!
❗️UUDIS NR. 2: Aitäh Mella! Ehk viimased 3 hooaega Paide meeskonna vägesid juhtinud peatreener Meelis Songe meiega tänavusel hooajal enam ei jätka. Kogu organisatsioon tänab Mellat tehtud töö ja emotsioonide eest. Oled alati meie pardale tagasi oodatud. Soovime Meelisele palju edu uutes väljakutsetes ja tegemistes. Üks kord viiking, alati viiking 😉
❗️UUDIS NR. 3: Tere tulemas tagasi, Rait Keerles! 2015/2016 Saku I liiga hooajal mängijana meie meeskonna I liiga võitjaks tüürinud ja hiljem 3 aastat peatreeneri rolli täitnud Rait Keerles on nüüd ringiga taas Paide meeskonna peatreeneri toolil tagasi. Raidu nime lähmelt ühelegi Eesti korvpallisõbrale kindlasti tutvustama ei pea. Klubi on ülimalt rõõmus, et saame taas Raidu meeletuid korvpalli alaseid kogemusi ja tarkusi ära kasutada. Ja mis kõige olulisem – Rait on meie oma Järvamaa mees! Tere tulemast taas pardale, Rait!
Uus ja haarav Saku I liiga hooaeg saab oma stardi juba septembri lõpus, püsige lainel!
Näeme saalis, sõbrad!