Paide Suvi 2021 IV etapi kokkuvõte
08/25/2021
Tänavakorvpallisarja Paide Suvi 2021 IV etapp toimus 21. augustil ja kuna oodata oli vihmast ilma, siis mängiti Paide E-Piim spordihallis.
Osales 25 noormängijat, 11 naist ja 11 meest.
Poisid U11 arvestuses oli kohal 5 võistkonda. Kui alagrupis suutsid Tallinna poisid Noored Hundid võita kõik mängud,sh Raplat 1 punktiga, siis finaalis tuli neil Raplalt vastu võtta 2-punktiline kaotus.
I koht – Rapla KK (Markus Põder, Kerden Ital, Kristofer Mihkelson, Tom Laurimaa)
II koht – Noored Hundid (Frederik Jorro, Verner Salumäe, Hannes Hellat, Tristen Matias Kotsar)
III koht – Rae Koss (Harri Saar, Albert Arula, Rudolf Lepa, Magnus Ojanurm)
4. koht – Haljala (Mattias Erik Aitman, Sander Kaldma, Tõnn, Lipp, Martten Toomjõe)
5. koht – Paide KK7 (Andreon Block, Rasmus Eelsaar, Hanno Lehemets, Uku Vors)
Tüdrukud U13 seas oli kohal 2 võistkonda – Paide KK7 ja Westholmi Gümnaasium, kes mängisid omavahel kaks korda läbi ja mõlemad said ühe võidu. Lisaks mängiti ka Poisid U11 võistkondade vastu.
Naised arvestuses oli kohal 3 võistkonda – Paide KK7, OSK ja Lappeslappeshei – omavahel mängiti kaks korda läbi. Seekord oli kõige tugevam OSK, kes võitis kõik mängud. Mängud olid siiski kõik pingelised ja näiteks Paide naised kaotasid mitu mängu vaid 1 punktiga, kuid seekord jäid võiduta. Väga tublid olid Lappeslappeshei tüdrukud, kes nooruse järgi oleks sobinud ka Tüdrukud U16 arvestuses mängima, kuid seal paraku vastaseid ei tulnud.
Meeste seas oli kohal kolm tiimi – Rapla x Viljandi, Pilvebaleriinid ja Väikese Muti Koobas – omavahel mängiti kaks korda läbi. Rapla x Viljandi näitas jõudu ja mitmes mängus jõuti tabavate kaugvisetega kiirelt võitu tähistava 21 punktini, kuid viimases mängus Pilvebaleriinide vastu läks asi põnevaks. Viimastel minutitel juhiti kordamööda ja mõlemal oli võimalus võit võtta, kuid lõpus olid täpsemad siiski Rapla x Viljandi mehed.
I koht – Rapla x Viljandi (Jürgen Laars, Martin Oksa, Erik Pärnapuu)
II koht – Pilvebaleriinid (Armin Ikla, Karel Lieberg, Vaigo Mikson, Shrek Tankler)
III koht – Väikese Muti Koobas (Hugo Hannes Osolin, Markus Salum, Kevin Wirth)
Tänavakorvpallisari Paide Suvi 2021 viies ehk viimane etapp toimub laupäeval 4. septembri