KK7 sai Kesk-Regiooni Rahvaliigas III koha
04/17/2023
Laupäeval mängiti Aravetel Kesk-Regiooni Rahvaliiga medalimängud ja Järvamaa Korvpalli Meistrivõistluste finaal.
Päeva alustas Rahvaliiga pronksimäng, kus vastamisi oli KK7 ja Väätsa. KK7 juhtis terve mängu. Poolaja seis 55:40 KK7-le. Teisel poolajal Väätsa kogus ennast ning 9 sekundit enne lõppu oli KK7 eduseis kõigest 2 punkti (67:65). Väätsa palli korvi ei suutnud toimetada ja sellega mängu lõppseisuks 68:65. KK7 sai kaela endale Kesk-Regiooni Rahvaliiga pronksmedalid.
Rahvaliiga finaalis olid vastamisi Paide X ja Karksi Kotkad. Kogu esimese poolaja hoidis Paide X 8-10 punktilist eduseisu. Poolaja pausilt tagasi tulles lükkasid Paide X mängijad veel ühe lisakäigu sisse ja Karksil jõudu sellele vastust leida polnud. Lõppseisuks 90:68 Paide X-ile. Mängu kõige väärtuslikumaks mängijaks valiti Rauno Nurklik.
Kesk-Regiooni Rahvaliiga paremisjärjestus:
I koht: Paide X
II koht: Karksi Kotkad
III koht: KK7
IV koht: Väätsa
Järvamaa Korvpalli meistrivõistluste finaalis olid vastamisi vanad ”semud” Ambla SK ja Viking. Viking sai mängu alguses kohe hästi minema ja esimene veerand lõppes seisuga 27:8 Vikingitele. Teine veerand mängu suurt muutust ei toonud. Poolaja pausile minnes olid tablool numbrid 42:24. Kolmanda veerandaja alguses tegi Ambla 16:2 spurdi ja viimasele veerandile mindi vastu seisul 53:49. Siiski neljas veerand mängu enam suurt muutust ei toonud ja Vikingid ei lasknud Amblal endale päris järgi jõuda. Mängu võitsid Vikingid seisuga 76:59.